Soutěž!!!

Napsal blog.forart.cz (») v úterý 6. 5. 2014 v kategorii Akce, slevy, soutěže, přečteno: 665×

Vyhlašujeme soutěž pro všechny, kdo rádi řežou. Výhrou je báječný Razítkovací starter kit v hodnotě 790Kč! Jedná se o kompletní set pro práci s razítky. Obsahuje řezací podložku pro razítkovací materiál, 3x akrylátový blok pro aplikaci razítek, houbičku s barvou, brožuru s návody, 3x razítkovací materiál v rozměru 13cmx16cm, kartu s kódem na stažení vzorů, instruktážní DVD.

PRAVIDLA

1. Vytvořte jakýkoliv projekt a využijte v něm alespoň 3 různé výřezy. Nezáleží na tom, zda budou z papíru, vinylu, látky apod. důležité je, aby byly alespoň 3. Téma je libovolné. Tvořte tak, jak vás to baví.  Můžete vytvořit dekoraci, přání, ozdobit textil, ozdobit skleničky, nábytek apod. 

2. Doba trvání soutěže 6.5.-20.5.2014

3. Svůj projekt vyfoťte a napište k němu pár slov o tom jak projekt vznikl a jaké výřezy jste použili. Projekt zašlete na email obchod@broucek.cz , velikost fotografie max 500kb. 

4. Z došlých projektů bude 20.5. vylosován výherce.

5. Všechny došlé projekty budou zveřejněny na blogu a Facebooku firmy ForArt a jejich tvůrci zasláním fotografií do soutěže udělují souhlas s jejich uveřejněním.

6. Soutěžit mohou jednotlivci, ale také školky, školy, kolektivy. Je to jen na vás, zda projekt vytvoříte společně nebo samostatně. Pokud se soutěže budou účastnit jednotlivě děti, pokud rodiče dovolí, napište nám jejich věk, abychom věděli jak šikovné děti s námi tvoří. 

Přejeme pěkné tvoření

Katka

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel šest a šest